AKBLOG-V3

Toplu taşıma ücretlerine yüzde 50 zam talebi reddedildi!

Toplu taşıma ücretlerine yüzde 50 zam talebi reddedildi!
3/23/2022

Toplu taşıma ücretlerine yüzde 50 zam talebi reddedildi!AK Parti ve MHP oylarıyla İstanbul'da toplu taşıma ücretlerine yüzde 50 zam teklifi reddedildi. Konu hakkında açıklama yapan İBB Sözcüsü Murat Ongun, amacın İBB ve İETT'yi batırmak olduğunu ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yönetimi, son dönemde akaryakıta gelen zamlar nedeniyle Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) mart ayı toplantısına zam talebiyle geldi. Ekrem İmamoğlu başkanlığındaki İBB yönetimi, toplu taşıma ücretlerine yüzde 50, servis ücretlerine ise yüzde 40 oranında zam yapılmasını istedi. Ancak teklif AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.

"AMAÇ İBB'Yİ BATIRMAK"


Zam talebinin reddedilmesi sonrası İBB Sözcüsü Murat Öngün, sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Türkiye'nin tüm büyükşehirlerinde ulaşıma zam yapıldığını belirten Murat Ongun, amacın İBB ve İETT'yi batırmak olduğunu söyledi.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak:sondaka
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934