AKBLOG-V3

Bodrum'da faturaya gelen zamlardan sonra eylemi yapıldı

Bodrum'da faturaya gelen zamlardan sonra eylemi yapıldı
1/31/2022

Zamlar sonrası Bodrum'da yüksek elektrik faturası eylemi yapıldı

--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, elektrik faturalarının bu ay yüksek geldiğini söyleyen bir grup, protestoda bulundu. "Elektrik zamlarını geri alın" dövizleriyle slogan atan grup, "Elektrikler çok gelip duru bunun çaresini bulun gari" yazılı siyah çelengi dağıtım şirketi önüne bıraktı.


Konacık Mahallesi'nde bulunan elektrik dağıtım şirketi önünde yapılacak eylem için bir gün öncesinde sosyal medyadan çağrıda bulunuldu. "Elektrik zamlarını geri alın", "Enerji haktır satılamaz" gibi pankart ve dövizlerle slogan atan grup bu ay gelen elektrik faturalarının çok yüksek olduğunu belirtti.

ŞİRKET ÖNÜNE ÇELENK BIRAKTILAR

"Elektrikler çok gelip duru bunun çaresini bulun gari" yazılı siyah çelengi dağıtım şirketi önüne bırakan gruba, araçlarıyla yoldan geçenler korna çalarak destek oldu.

"FATURALAR ÜÇ KATINA ÇIKTI"

Grup adına basın açıklamasını okuyan Kemal Aslan, "Bir eve gelen elektrik faturaları zamlarla 3 katına çıktı. Zamlar geri çekilmelidir. Bodrum'da hanelere asgari ücretin yarısı kadar elektrik faturaları kesildi. Biz herhangi bir siyasi görüş ve düşüncenin altında olmayıp içinde bulunduğumuz durumu aktarmak ve zamların geri alınmasını talep etmekteyiz." dedi.Basın açıklamasının okunmasının ardından grup dağıldı.

Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934