AKBLOG-V3

Flaş Haber: Tuğla fabrikası diye Kumarhane İşletiyorlardı

Flaş Haber: Tuğla fabrikası diye Kumarhane İşletiyorlardı
11/16/2018

Tuğla fabrikasında 'tombala' çekilişine operasyon!

Tuğla fabrikası diye Kumarhane İşletiyorlardı, Haberin merkezi net, Kumarhane, Tombala, Eskişehir, İl Jandarma Komutanlığı, Tuğla fabrikası
Flaş Haber: Tuğla fabrikası diye Kumarhane İşletiyorlardı
Eskişehir'de eski tuğla fabrikasında kumar oynanması için yer ve imkan sağladıkları iddia edilen 3 şüpheli gözaltına alındı. Kumar oynadıkları belirlenen 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi.
Eskişehir'de İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Emirler Mahallesi'nde faal olmayan tuğla fabrikasında "tombala" adı altında kumar oynatıldığı bilgisi üzerine harekete geçti. Operasyon kapsamında A.Ö., İ.K. ile M.Ç, "kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak" suçlamasıyla gözaltına alındı.

74 KİŞİYE 259'AR LİRA PARA CEZASI
AA'da yer alan habere göre fabrikada yapılan aramada kumar makineleri, ekipmanları ve ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Olay yerinde kumar oynadıkları belirlenen 74 kişiye ise 259'ar lira para cezası kesildi.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul Hukuk Avukatlık Danışmanlık Hizmetleri | Toptan Kuruyemiş

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934