AKBLOG-V3

Flaş Haber: Astsubay Eşini Öldürdü

Flaş Haber: Astsubay Eşini Öldürdü
11/16/2018

Emekli astsubay karısını öldürüp intihar etti

Flaş Haber: Astsubay Eşini Öldürdü
Flaş Haber: Astsubay Eşini Öldürdü
Başkent’te emekli astsubay, karısını silahla öldürmesinin ardından intihar etti. Polis ekipleri olayın yaşandığı eve kimsenin girmesine izin vermezken acı haberi alan çiftin yakınları sinir krizi geçirdi.
Olay, sabah saatlerinde Yenimahalle ilçesindeki Kardelen Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2039. Cadde’de ikamet eden emekli astsubay Uğur Güleçyüz, oğulları İ.G.’nin de evde olduğu sırada bilinmeyen bir nedenle eşi Songül Güleçyüz ile tartışmaya başladı. Tartışmanın alevlenmesiyle gözü dönen Uğur Güleçyüz, silahını çekerek eşine ateş etmeye başladı. Eşine kurşunlar yağdıran Güleçyüz, silahı bu sefer kendine çevirip ateş ederek intihar etti.

OĞULLARI İHBARDA BULUNDU
Güleçyüz çiftinin oğullarının ihbarda bulunması üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve polis ekipleri intikal etti. Sağlık ekipleri, çiftin öldüğünü belirlerken, polis ekipleri olayın yaşandığı eve kimsenin girmesine izin vermedi. Acı haberi alan Songül Güleçyüz’ün kardeşi, olay yerinde sinir krizi geçirdi. Acılı kadın, tedavi edilmek üzere ambulansa alındı.
Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934