https://www.idblanter.com/search/label/Template
https://www.idblanter.com
BLANTERORBITv101

Fenerbahçe'nin yeni transferi, İstanbul'a geldi

11 Ağustos 2018 Cumartesi

Fenerbahçe'nin yeni transferi, İstanbul'a geldi

Fenerbahçe'nin yeni transferi, İstanbul'a geldi
Fenerbahçe'nin yeni transferi, İstanbul'a geldi
Son dakika haberine göre Fenerbahçe'nin anlaşma sağladığı kaydedilen Islam Slimani, İstanbul'a geldi. Cezayirli santrforun eşi Yousra Slimani, dün yıldız futbolcunun Türkiye'ye doğru yola çıktığını paylaşmış ve büyük heyecan yaratmıştı. İngiltere basını, Slimani'nin transferi konusunda Fenerbahçe ve Leicester City'nin kiralık olarak anlaşma sağlandığını kaydetmişti
Fenerbahçe' Islam Slimani transferini bitirmeye yaklaştı! İngiliz basınından Sky Sports, Fenerbahçe'nin Islam Slimani'yi 1 yıllığına kiralayarak kadrosuna kattığını yazmıştı. Tecrübeli futbolcunun eşi Yousra Slimani, dün başarılı futbolcunun arabaya binerken görüntülerini paylaşmış ve Türk bayrağı emojisi kullanmıştı. Yousra Slimani'nin bu paylaşımı çok ses getirmişti. Slimani İstanbul'a geldi.

İtalya basını, Slimani'nin Fenerbahçe'nin Spor Toto Süper Lig'de oynayacağı ilk maç olan Bursaspor karşılaşmasını izleyeceğini ve daha sonra transferinin resmileşeceğini haberleştirdi. Tecrübeli futbolcunun sağlık kontrollerinden geçtikten sonra kendisini Fenerbahçeli yapan sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.


Author

AK SEO

2007-2021 Akblog.NET Bilişim İnternet Teknolojileri
Dijital Pazarlama - SEO - Web Tasarım - Grafik Tasarım
Sponsor: Ayder Otelleri Otel