AKBLOG-V3

Bahçeli'den partisine dolar talimatı

Bahçeli'den partisine dolar talimatı
8/11/2018

Bahçeli'den partisine dolar talimatı

Bahçeli'den partisine dolar talimatı
Bahçeli'den partisine dolar talimatı
MHP lideri Devlet Bahçeli, dolardaki artış sonrası önemli açıklamalarda bulunarak hükümete destek verdi, Trump ve ABD'nin tutumuna tepki gösterdi. Bahçeli'den farklı bir adım daha geldi. Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dövizlerinizi bozdurun çağrısının ardından partisinin 2018 yılında hazineden aldığı yardımlardan döviz olanlar varsa bozdurulması talimatını verdi
Türkiye ile ABD arasında gerginleşen ilişkilerin ardından döviz kurunda hareketlilik yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayburt ve Gümüşhane'deki ziyaretleri sırasında halka hitap etti. Erdoğan, "Dövizmiş, kurmuş geçin o işleri geçin. Döviz kuru üzerinden saldırılara rağmen büyüyeceğiz. 2018'i rekor oranla tamamlayacağız" dedi. Erdoğan bir kez daha döviz ve altın bozdurma çağrısını yineledi, "Dövizi ve altını olanlar bozdursun, TL'ye çevirsin." dedi. 

ABD ile gerginleşen süreçte BBP, İYİ Parti ve MHP'den hükümete destek mesajları gelirken Bahçeli'den farklı bir adım daha geldi.

Bahçeli döviz kurlarının yükselmesi nedeniyle, 2018 yılında hazineden alınan yardımlardan dövize bağlı olanlar varsa bozdurulması talimatını verdi.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934