AKBLOG-V3

Bahçeli Yüzüğünün SIRRI

Bahçeli Yüzüğünün SIRRI
6/12/2024
Bahçeli'nin 'yüzük' paylaşımının perde arkası
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çok konuşulan 'yüzük' paylaşımının perde arkasını CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova aktardı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün TBMM'de grup toplantısında kürsüde konuşurken çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabı Instagram'da paylaştı. Bahçeli, yüzük paylaşımını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'ne gerçekleştirdiği ziyaretten yaklaşık 3 saat önce yaptı. 
Turkuaz renkli bir taşın yer aldığı yüzükte, 'Allah bana yeter' yazılı ifadenin yer aldığı görüldü. 'Allah bana yeter' ifadesi, Kur'an-ı Kerim'de Tevbe Suresi'nin 129'uncu ayetinde geçiyor.

PAYLAŞIMIN PERDE ARKASI

Haber Oku - Son dakika haberleri
Bahçeli'nin yüzük paylaşımının perde arkasını CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova paylaştı.

Dicle Canova'nın açıklamaları şöyle: Devlet Bahçeli yürüyüş yapar çok konuşulur, klasik arabaya biner mesaj mı verdi diye konuşulur. Bu yüzük meselesi de çok konuşulur. Özel ile Erdoğan görüşmesi, Ayşe Ateş görüşmesi üzerine gelmesiyle mesaj mı verdi diye konuşuldu.

Haber: Milliyet
Bu makaleyi paylaş :
Zara
Zara

Ben Zara, CSS Tasarım Uzmanıyım. Ak. WEB

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Turkuaz renkli bir taşın yer aldığı yüzükte, 'Allah bana yeter' yazılı ifadenin yer aldığı görüldü. 'Allah bana yeter' ifadesi, Kur'an-ı Kerim'de Tevbe Suresi'nin 129'uncu ayetinde geçiyor.

    YanıtlaSil
36588959260565934