AKBLOG-V3

Spor yorumcusu Cem Dizdar sunucuyu çileden çıkardı

Spor yorumcusu Cem Dizdar sunucuyu çileden çıkardı
7/25/2022

Spor yorumcusu Cem Dizdar sunucuyu çileden çıkardıTRT Spor ekranlarında izleyiciyle buluşan Spor Manşet programında sunucu Serkan Yetkin, yorumcu Cem Dizdar'a sorduğu bir soru üzerine aldığı cevapla çileden çıktı. Taraftardan gelen soruları Dizdar'a, yönelten Yetkin, Arda'nın Jorge Jesus'un elini öpmesi hakkında ne düşündüğünü sorduğu Dizdar, "Ne diyebilirim buna! Her şeye bir şey söylenir mi! Kim soruyor bunları!" cevabını verdi. Cevaba sinirlenen Serkan Yetkin, "Her soru mantıklı mı oluyor? Ne yapayım ağabey!" dedi.

Fenerbahçe'de genç futbolcu Arda Güler'in, Jorge Jesus'un doğum gününde elini öpmesi sosyal medyaya damga vurmuştu. TRT 1'de yayınlanan Spor Manşet programında bu konu hakkında yorumcu Cem Dizdar'a soru soran sunucu Serkan Yetkin, hiç ummadığı bir cevap aldı.

"KİM SORUYOR BUNU!


"Taraftarlardan gelen soruları okuyan Serkan Yetkin, yorumcu Cem Dizar'a konu hakkında ne düşündüğünü sordu. Soruya tepki gösteren Dizdar ise, "Merak edilen ne? Ne diyebilirim buna ya! Her şeye bir şey söylenir mi! Kim soruyor bunu, 'Cem ağabey ne diyor?' El öpmüyor muyuz!" ifadelerini kullandı.

"HER SORU MANTIKLI MI OLUYOR!


"Serkan Yetkin, Cem Dizdar'ın bu cevabı üzerine sinirlenirken "Gelenleri ben iletiyorum. Bazı izleyicilerimizde bana hakaretvari paylaşımlarda bulunuyorlar. Sanki ben kendim belirliyorum bunları. Bir sürü mesaj geliyor, açın bakın yani! Ne yapayım ben! Görmezden mi geleyim her şeyi? Yazıyor, izliyor ben de iletiyorum. Her soru mantıklı mı oluyor! Ne yapayım ağabey yani. Anlatalım ki anlasın mantıklı olup olmadığını. Konuşmazsak nasıl anlayacak." dedi.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Fenerbahçe'de genç futbolcu Arda Güler'in, Jorge Jesus'un doğum gününde elini öpmesi sosyal medyaya damga vurmuştu. TRT 1'de yayınlanan Spor Manşet programında bu konu hakkında yorumcu Cem Dizdar'a soru soran sunucu Serkan Yetkin, hiç ummadığı bir cevap aldı.

    YanıtlaSil
36588959260565934