AKBLOG-V3

Arazi kavgası! 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdi

Arazi kavgası! 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdi
7/25/2022

Arazi kavgası! 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdiNiğde'de iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi de ağır yaralandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Niğde merkeze bağlı Çayırlı köyü Küçükmeşe mevkiinde arazi anlaşmazlığı nedeniyle Karadiken ve Ceran ailelerinin bireyleri arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Taraflar birbirlerine pompalı tüfeklerle ateş açtı.Silahlardan çıkan saçmaların isabet ettiği Erdoğan Karadiken ile kardeşi Murat Karadiken olay yerinde Yılmaz Ceran da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Ceran'ın kardeşi Murat Ceran ise ağır yaralandı.

Silahlardan çıkan saçmaların isabet ettiği Erdoğan Karadiken ile kardeşi Murat Karadiken olay yerinde Yılmaz Ceran da kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Ceran'ın kardeşi Murat Ceran ise ağır yaralandı.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Murat Ceran, ambulansla hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Niğde'de iki aile arasında arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2'si kardeş 3 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi de ağır yaralandı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

    YanıtlaSil
36588959260565934