AKBLOG-V3

Yozgat’ta tren kazası

Yozgat’ta tren kazası
6/17/2022

Yozgat’ta tren kazasıKayseri-Karabük arasında sefer yapan yolcu treninin bir vagonunun Yozgat’ın Şefaatli ilçesinde yan yatması üzerine meydana gelen kazada, maddi hasar oluştu. 

Edinilen bilgilere göre, Kayseri Yeşilhisar-Karabük seferini yapan ve demir madeni taşıyan yük treni saat 16.40 sularında Yozgat’ın Şefaatli ilçesi girişinde kaza yaptı. Yük treninin vagonlarından birisinin devrilmesi sonucu meydana gelen kaza nedeniyle Kayseri-Ankara bağlantılı tren hattı ulaşıma kapandı. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybının bulunmadığı bildirildi. 

Yozgat Valisi Ziya Polat, Şefaatli ilçesine giderek kaza mahallinde incelemelerde bulundu. Polat, Ankara’dan Diyarbakır’a giden ve tren hattının kapanması sonucu yolda kalan yolcularla görüşerek, ekiplerin çalışmaları sonucunda tren hattının açılarak en kısa sürede yolcuların mağduriyetinin giderileceğini söyledi.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Edinilen bilgilere göre, Kayseri Yeşilhisar-Karabük seferini yapan ve demir madeni taşıyan yük treni saat 16.40 sularında Yozgat’ın Şefaatli ilçesi girişinde kaza yaptı. Yük treninin vagonlarından birisinin devrilmesi sonucu meydana gelen kaza nedeniyle Kayseri-Ankara bağlantılı tren hattı ulaşıma kapandı. Olayda herhangi bir yaralanma ve can kaybının bulunmadığı bildirildi.

    YanıtlaSil
36588959260565934