AKBLOG-V3

PKK İsveç e Resti çekti

PKK İsveç e Resti çekti
6/09/2022

PKK'yı seçtiler! Terör destekçisi vekil, Başbakan'ı parmağında oynatıyor

PKK dan tehdit...İsveç Başbakanı Magdelana Anderson, bir kez daha PKK ve uzantılarıyla organik bağı olan İsveç milletvekili Emine Kakabaveh'i ülkesinin çıkarlarına tercih etti
Star Gazete: 
Türkiye'nin 'NATO'ya girmek istiyorsan terör örgütü PKK ile bağlantını kes' dediği İsveç'te PKK'nın destek verdiği milletvekili Kakabaveh'e Başbakan Anderson'un verdiği tavizler ülkede tepkilere neden oldu. İsveç basını Anderson'u, ipleri, şantajla hükümeti boyunduruğu altına alan Kakabaveh'in eline vermekle eleştiriliyor. Kakabaveh, gelecek haftaki bütçe görüşmeleri öncesinde İsveç hükümetini yine tehdit etti.
PKK'yı seçtiler! Terör destekçisi vekil, Başbakan'ı parmağında oynatıyor

İsveç Başbakanı Magdelana Anderson, bir kez daha PKK ve uzantılarıyla organik bağı olan İsveç milletvekili Emine Kakabaveh'i ülkesinin çıkarlarına tercih etti. Önceki gün İsveç Adalet Bakanı Morgan Johansson'a yönelik, "artan çete suçlarını önleyememesi gerekçesiyle güvensizlik oylamasında Kakabaveh, PKK'dan aldığı talimat ve Anderson'dan aldığı güvenceyle çekimser oy kullandı.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. İsveç Başbakanı Magdelana Anderson, bir kez daha PKK ve uzantılarıyla organik bağı olan İsveç milletvekili Emine Kakabaveh'i ülkesinin çıkarlarına tercih etti. Önceki gün İsveç Adalet Bakanı Morgan Johansson'a yönelik, "artan çete suçlarını önleyememesi gerekçesiyle güvensizlik oylamasında Kakabaveh, PKK'dan aldığı talimat ve Anderson'dan aldığı güvenceyle çekimser oy kullandı.

    YanıtlaSil
36588959260565934