AKBLOG-V3

Uşak'ta fabrika yangını

Uşak'ta fabrika yangını
5/27/2022

Uşak'ta fabrika yangınıUşak'ta tekstil fabrikasında yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibi yangını söndürme çalışması sırasında fabrikasının çatısında çökme oluştu. Bir itfaiye eri hastaneye kaldırıldı. Kontrol altına alınan yangında soğutma çalışmaları sürüyor.

Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde bir tekstil fabrikasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. Fabrikanın çatısında çökme: 1 kişi hastaneye kaldırıldı Çalışmalar sırasında fabrikanın çatısında çökme meydana geldi. Çatı altında kalan itfaiye eri kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. İtfaiye erinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ekiplerin saatler süren çalışması sonucu yangın kontrol altına alındı.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: trthaber
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Uşak'ta tekstil fabrikasında yangın çıktı. Çok sayıda itfaiye ekibi yangını söndürme çalışması sırasında fabrikasının çatısında çökme oluştu. Bir itfaiye eri hastaneye kaldırıldı. Kontrol altına alınan yangında soğutma çalışmaları sürüyor.

    YanıtlaSil
36588959260565934