AKBLOG-V3

hafriyat yüklü kamyon binaya çarptı

hafriyat yüklü kamyon binaya çarptı
5/09/2022

hafriyat yüklü kamyon binaya çarptıArnavutköy'de, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkan hafriyat yüklü kamyon iki katlı binaya çarptı. Kamyon şoförü kazayı yara almadan atlatırken, yanındaki kişi ise hafif yaralandı.


Kaza, saat 18.30'da Haraççı Mahallesi'nde, Haraççı - Hadımköy Yolu Caddesi'nde meydana geldi. Sürücüsü Ahmet Polat'ın direksiyon hakimiyetini kaybettiği 34 FAF 424 plakalı hafriyat kamyonu, yol kenarındaki iki katlı binaya çarptı.


Çarpmanın etkisiyle kamyonun şoförü kazayı yara almadan atlatırken yanındaki kişi ise hafif şekilde yaralandı. Kamyonun çarpmasıyla bina sakinleri büyük korku yaşarken, bildirilmesiyle bölgeye itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri cadde ve çevresinde güvenlik önlemleri aldı. Cadde bir süre trafiğe kapatılırken, hasar gören hafriyat kamyonu çekici ile yoldan çekildi.
--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. hafriyat yüklü kamyon binaya çarptı

    Arnavutköy'de, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkan hafriyat yüklü kamyon iki katlı binaya çarptı. Kamyon şoförü kazayı yara almadan atlatırken, yanındaki kişi ise hafif yaralandı.

    YanıtlaSil
36588959260565934