AKBLOG-V3

Bayramlaşmak için geldiği evde eşini öldürdü!

Bayramlaşmak için geldiği evde eşini öldürdü!
5/01/2022

Bayramlaşmak için geldiği evde eşini öldürdü!Düzce'nin Yığılca ilçesinde, Durdu Alkan isimli adam, bayramlaşmak için görüşmeye geldiği evde boşanma aşamasında olduğu eşini ve oğlunu av tüfeğiyle vurdu. Başından ve göğsünden vurulan Ayşe Alkan yaşamını yitirdi oğul Müslüman Alkan ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Düzce'nin Yığlıca ilçesinde bayramlaşmayı bahane eden şahıs dehşet saçtı. Olay öğleden sonra, Yığılca ilçesi Hacıyeri Köyü'nde meydana geldi.

AV TÜFEĞİYLE EVE GELDİ


Bolu'da yaşayan Durdu Alkan bayramlaşmak için boşanma aşamasında olduğu eşi Ayşe Alkan ve oğlu Müslüm Alkan'ın kaldığı eve geldi. Çift arasında boşanma meselesi nedeniyle başlayan tartışmaya oğlu Müslüm Alkan da dahil oldu. Bunun üzerine Durdu Alkan aracında bulunan av tüfeğini alarak tekrar eve girdi.

OĞLU MÜDAHALE ETMEK İSTEDİ


Babasının annesini vuracağını gören Müslüm Alkan müdahale etmek istedi. Durdu Alkan oğlunu sol bacağından yaraladı. Ardından Ayşe Alkan'ı başından ve göğsüne ateş ederek vurdu.

KADIN HAYATINI KAYBETTİ, OĞLU YARALANDI


Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri geldi. Sağlık ekipleri, Ayşe Alkan'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Bacağından vurulan Müslüm Alkan ise hastaneye kaldırıldı.

--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934