AKBLOG-V3

İstanbul'da Ramazan davulcusuna silahlı saldırı

İstanbul'da Ramazan davulcusuna silahlı saldırı
4/15/2022

İstanbul'da Ramazan davulcusuna silahlı saldırıİstanbul Küçükçekmece'de Ramazan davulcusu Mert Uygun, sahur vakti işini yaptığı esnada sırtından vuruldu. Felç kalma riski olan genç davulcu, yaşam mücadelesi verirken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İstanbul Küçükçekmece'de Ramazan davulcusu Mert Uygun, önceki gece 3 buçuk civarında Helvacı Sokakta davul çalarken kurşunun hedefi oldu. SHOW Haber'den Serhat Alaattinoğlu'nun haberine göre genç davulcu, sırtından vuruldu.

"FELÇ KALMA RİSKİ VAR"


Omzundan ve belinden vurulan Mert Uygun'un ağabeyi "Kardeşimin yanına gittim, kaldırımda oturuyordu, ne oldu dedim vuruldum dedi. Şuan felç kalma riski var. Kurşun omurgasına isabet etmiş." dedi.

DAVUL SESİNDEN RAHATSIZ OLAN BİRİ Mİ VURDU?


Öte yandan silahlı saldırının kim ya da kimler tarafından yapıldığı bilinmezken, polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlatarak sokaktaki tüm güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Çevredekiler ise Uygun'un 'gürültü' sebebiyle vurulduğunu öne sürüyor.
------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934