AKBLOG-V3

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler evlendi

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler evlendi
4/30/2022

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler Çırağan'da evlendi!Ünlü şarkıcı Hadise ile bir süreden bu yana beraber olduğu Mehmet Dinçerler, Çırağan Sarayı'nda aile arasında yapılan törenle evlendi. Çiftin düğünlerinin herkesten gizli şekilde yapılması dikkat çekti. Bunun sebebi olarak ise Hadise'nin hamile olduğu iddiası gösterildi.

Şarkıcı Hadise, aşk yaşadığı iş insanı Mehmet Dinçerler'den ocak ayında evlilik teklifi almıştı. Dinçerler'in romantik teklif için sevgilisine 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük aldığı ortaya çıkmış ve bu yüzük magazin gündemine damgasını vurmuştu.

SADECE AİLE ÜYELERİ KATILDI


Snob Magazin'in özel haberine göre, Hadise ile Mehmet Dinçerler, bu akşam Çırağan Sarayı'nda düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Aile arasında yapılan düğün töreni basına kapalı yapıldı. Az sayıda sadece aile üyelerinin katıldığı törende görüntü alınmaması için de davetliler nazik bir dille uyarıldı.

HAMİLE OLDUĞU İDDİA EDİLDİ


Çiftin bir an önce evlenmesinin nedeni olarak Hadise'nin hamile olduğu iddiaları ortaya atıldı. Geçtiğimiz hafta görüntülenen Hadise, karnını çantasıyla kamufle etmesi ise bu iddiaları güçlendirdi.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934