AKBLOG-V3

Rusya-Ukrayna 3. tur görüşmeleri sona erdi

Rusya-Ukrayna 3. tur görüşmeleri sona erdi
3/07/2022
Rusya-Ukrayna 3. tur görüşmeleri sona erdiBelarus'un Brest Bölgesi'ndeki Avcı Evi'nde  yapılan Rusya ile Ukrayna arasındaki üçüncü tur müzakereler sona erdi.

Ukrayna cumhurbaşkanı danışmanı Mikhailo Podolyak, taraflar arasındaki üçüncü tur müzakerelerin tamamlanmasının ardından yaptığı açıklamada, yaklaşık 4 saat süren Rusya ile görüşmelerin, durumu önemli ölçüde iyileştiren bir sonuca yol açmadığını kaydetti.

Podolyak, Ukraynalı ve Rus delegasyonları arasında insani koridorlar konusunda küçük olumlu gelişmelerin kaydedildiğini belirtti.  

İlk iki tur müzakereler 28 Şubat ve 3 Mart tarihlerinde Belarus'ta yapılmıştı. İkinci turda taraflar, vatandaşların tahliyesi ve gıda ve ilaç teslimatı için insani koridorların ortak sağlanması konusunda anlaşmaya varmıştı.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. İlk iki tur müzakereler 28 Şubat ve 3 Mart tarihlerinde Belarus'ta yapılmıştı. İkinci turda taraflar, vatandaşların tahliyesi ve gıda ve ilaç teslimatı için insani koridorların ortak sağlanması konusunda anlaşmaya varmıştı.

    YanıtlaSil
36588959260565934