AKBLOG-V3

Kiev'de radyo kulesi bombalandı!

Kiev'de radyo kulesi bombalandı!
3/01/2022

Kiev'de radyo kulesi bombalandı! Rusya'nın Ukrayna'ya işgalinin 6. gününde ülkeden sürekli patlama haberleri geliyor. Son olarak Kiev'de televizyon vericilerin bulunduğu radyo kulesi bombalandı.

Rusya'nın işgal ettiği Ukrayna'da savaşın 6. gününe girilirken, başkent Kiev başta olmak üzere ülkenin birçok şehrinde patlamalar duyulmaya devam ediyor. Son olarak Kiev'de televizyon vericilerinin olduğu radyo kulesinin füzeyle vurulduğu anlar, çevredekiler tarafından cep telefonuyla kaydedilerek sosyal medyada paylaştı.

SİVİLLER PANİKLE KAÇTI


Rusya Dışişleri Bakanlığı'nın "Kiev halkı iletişim kulelerinden uzak dursun" açıklamasından hemen sonra Rusya, başkent Kiev'deki televizyon kulesini hedef aldı. Baz istasyonları, televizyon ve radyo vericilerinin yanı sıra internet ve teknolojik altyapıların bulunduğu televizyon kulesine düzenlenen saldırı sonrası bölgedeki siviller panik kaçmaya başladı.

5 ÖLÜ, 5 AĞIR YARALI


Ukrayna Acil Durumlar Servisi tarafından yapılan açıklamada, saldırıda ilk belirlemelere göre 5 kişinin hayatını kaybettiği, 5 kişinin de ağır yaralandığı ifade edildi.--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Sponsor: Ak Blog NET
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. 5 ÖLÜ, 5 AĞIR YARALI

    Ukrayna Acil Durumlar Servisi tarafından yapılan açıklamada, saldırıda ilk belirlemelere göre 5 kişinin hayatını kaybettiği, 5 kişinin de ağır yaralandığı ifade edildi.

    YanıtlaSil
36588959260565934