AKBLOG-V3

Yaşlı adamdan 4 gündür haber alınamıyordu!

Yaşlı adamdan 4 gündür haber alınamıyordu!
2/10/2022

Yaşlı adamdan 4 gündür haber alınamıyordu! Cüzdanı ve telefonu dere kenarında bulunduSakarya'da, 4 gündür haber alınamayan 65 yaşındaki Bayram Öztürk'un telefonu ve cüzdanı dere kenarında bulundu. Ekipler Öztürk'un Çark Deresi'ne düşme ihtimali üzerine çalışma başlattı.

Bayram Öztürk'e ulaşamayan yakınları, 4 gün önce polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekipleri, Öztürk'ü bulmak için çalışma başlattı. Şehir merkezinden geçen Çark Deresi'nin çevresinde cüzdan ve telefon bulan vatandaşlar, durumu emniyete bildirdi. Eşyaların kaybolan Öztürk'e ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine arama çalışmaları bu bölgede yoğunlaştı.

ARAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Daha sonra AFAD ekipleri ve dalgıç polislere haber verildi. Dereye giren ekipler, halat ve çubuk ekipmanlarıyla suda arama çalışması başlattı.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Bayram Öztürk'e ulaşamayan yakınları, 4 gün önce polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis ekipleri, Öztürk'ü bulmak için çalışma başlattı. Şehir merkezinden geçen Çark Deresi'nin çevresinde cüzdan ve telefon bulan vatandaşlar, durumu emniyete bildirdi. Eşyaların kaybolan Öztürk'e ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine arama çalışmaları bu bölgede yoğunlaştı.

    YanıtlaSil
36588959260565934