AKBLOG-V3

Öğretmenine tokat atan lise öğrencisinin okulla ilişiği kesildi!

Öğretmenine tokat atan lise öğrencisinin okulla ilişiği kesildi!
2/17/2022

Öğretmenine tokat atan lise öğrencisinin okulla ilişiği kesildi! Telefon bağımlılığı konusunda uyarı almışTrabzon'da, bir lisede yaşanan olayda son sınıf öğrencisi çocuk dersi dinlemediği için cep telefonunu elinden alan öğretmenine tokat attı. Öğretmen şikayetçi olması üzerine okuldan ilişiği kesilen öğrenci hakkında savcılıkça soruşturma açıldı. Olayın öncesinde okul yönetiminin, aileye öğrencinin telefon bağımlılığı sebebiyle psikolojik destek alması yönünde tavsiyede bulunduğu ortaya çıktı.

Ortahisar'da lisenin müdür yardımcısı ve beden eğitimi öğretmeni F. L., beden eğitimi dersi sırasında, dersle ilgilenmediği gerekçesiyle öğrencisi M.E.E.'den cep telefonunu vermesini istedi. Telefonu teslim eden M.E.E., bir süre sonra öğretmeni F.L.'den telefonunu geri istedi. F.L.'nin telefonu vermemesi üzerine M.E.E., iddiaya göre, öğretmenine tokat attı. Aldığı darbeyle yere düşen öğretmene, çevredeki öğrenciler yardım etti.

ÖĞRETMEN DARP RAPORU ALIP ÖĞRENCİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU


Darp raporu alan öğretmen, öğrencisinden şikayetçi oldu. Polis tarafından gözlem altına alınan M.E.E., savcılıkça serbest bırakılırken, hakkında soruşturma başlatıldı.

ÖĞRENCİNİN OKULLA İLİŞİĞİ KESİLDİ

Disiplinsiz hareketleri nedeniyle uzaklaştırma aldığı öğrenilen M.E.E.'nin okulla ilişiği de kesildi. Okul yönetiminin, daha önce ailesine, öğrencinin telefon bağımlılığı nedeniyle psikolojik destek alması yönünde tavsiyelerde bulunduğu öğrenildi.

Eğitim-Sen Trabzon Şube Başkanı Engin Nur da saldırıyı kınayarak, "Bu olay şiddet vakalarının okullarımıza sirayet etmesi meselenin ne kadar ciddi boyutlara vardığını gösteriyor" dedi.


--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 2 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Z kuşağı maalesef terbiyesiz olabiliyor.

    YanıtlaSil
  2. ÖĞRETMEN DARP RAPORU ALIP ÖĞRENCİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDU

    Darp raporu alan öğretmen, öğrencisinden şikayetçi oldu. Polis tarafından gözlem altına alınan M.E.E., savcılıkça serbest bırakılırken, hakkında soruşturma başlatıldı.

    YanıtlaSil
36588959260565934