AKBLOG-V3

Hadise 14 Şubat'ı bekleyemedi!

Hadise 14 Şubat'ı bekleyemedi!
2/12/2022

Hadise 14 Şubat'ı bekleyemedi! Mehmet Dinçerler'den iltifat gecikmediÜnlü şarkıcı Hadise, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü beklemeden Mehmet Dinçerler ile romantik karesini paylaştı. Hadise'nin paylaşımına sessiz kalmayan Dinçerler ise "Ah o gülüşün" yorumunu yaptı.
Mesleğinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Hadise, uzun bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşıyor. İlişkilerini göz önünde yaşayan çift, geçtiğimiz haftalarda evlilik kararı aldı. Evlilik hazırlıklarına başlayan Hadise, sosyal medya hesabından 14 Şubat'a göndermede bulunarak bir paylaşım yaptı.

"HER GÜN BENİM SEVGİLİMSİN NEDEN 14 ŞUBAT'I BEKLEYEYİM"

Instagram'da 13,5 milyon takipçisi bulunan Hadise, Mehmet Dinçerler'le olan bir pozunu paylaşarak "Her gün benim sevgilim olduğun halde neden sevgililer gününü bekleyeyim" notunu yazdı. Sevgilisinin paylaşımına sessiz kalmayan Mehmet Dinçerler ise "Ah o gülüşün" yorumunu yaptı.

--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi
Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. Mesleğinin yanı sıra özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Hadise, uzun bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşıyor. İlişkilerini göz önünde yaşayan çift, geçtiğimiz haftalarda evlilik kararı aldı. Evlilik hazırlıklarına başlayan Hadise, sosyal medya hesabından 14 Şubat'a göndermede bulunarak bir paylaşım yaptı.

    YanıtlaSil
36588959260565934