AKBLOG-V3

Deprem Bodrum'u salladı!

Deprem Bodrum'u salladı!
2/11/2022

Deprem Bodrum'u salladı! Sarsıntının büyüklüğü 4,1 olarak belirlendi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem gerçeğinin kendini bir kez daha hatırlattığı ilçe vatandaşlar korku dolu anlar yaşarken sarsıntı çevre il ve ilçelerden de hissedildi. Ayrıca bölgede herhangi bir olumsuzluğa da rastlanılmadı.


Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı, saat 19.18'de Muğla'nın Bodrum ilçesinin Gökova Körfezi'nde 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini açıkladı. Depremin derinliğinin ise 11.98 km olduğu belirlendi.

AFAD: GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORUZ 

AFAD'dan yapılan açıklamada, "Gökova Körfezi'nde Muğla'nın Bodrum ilçesi açıklarında saat 19.18'de 4,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz." denildi.

"GEÇMİŞ OLSUN"AFAD

'dan yapılan diğer açıklamada da, "Geçmiş olsun Muğla. Bodrum açıklarında meydana gelen 4,1 büyüklüğündeki deprem sonrası an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

KANDİLLİ DE 4,1 OLARAK AÇIKLADI

Ayrıca Kandilli Rasathanesi, depremin şiddetini 4,1 olarak açıkladı. Kandilli, depremin derinliğini ise 7,7 kilometre olarak ölçtü
--------------------------------------------------------------------
Haberin Merkezi

Kaynak: sondakika
Bu makaleyi paylaş :
Online Haber
Online Haber

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2007 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı haber sektörü üzerinde yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul İnşaat |

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

  1. KANDİLLİ DE 4,1 OLARAK AÇIKLADI
    Ayrıca Kandilli Rasathanesi, depremin şiddetini 4,1 olarak açıkladı. Kandilli, depremin derinliğini ise 7,7 kilometre olarak ölçtü

    YanıtlaSil
36588959260565934