https://www.idblanter.com/search/label/Template
https://www.idblanter.com
BLANTERORBITv101

Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı

16 Kasım 2018 Cuma

Şile Belediyesi yangından kurtardığı kediyi hayata bağladı!

Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı
Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı
İstanbul'da, Şile Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri yangında kül olan ahşap bir binadaki yavru kedi için tam anlamıyla bir kurtarma operasyonu gerçekleştirdi. Dumandan zehirlenen yavru kedi, sirenlerini açan kurtarma aracıyla Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne götürüldü. Yavru kedi hayata tutundu.
Yurt genelinde sokak hayvanlarına yönelik kan donduran şiddet haberlerine karşın İstanbul Şile'den çok anlamlı bir kurtarma operasyonu yaşandı. Şile'de, kimsenin oturmadığı ahşap bir binada dün yangın çıktı. Harabe halindeki bina yangının ardından tamamen kullanılamaz hale geldi. Şile Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri alevleri söndürürken binanın içinde yavru bir kedi olduğunu fark etti.
Dumandan etkilenen yavru kediyi kurtarmak için işte o dakikalarda tam bir seferberlik başladı. Dumanların yükseldiği binaya giren bir itfaiye personeli baygın haldeki kediyi binadan çıkardı. Ardından kedi belediyeye ait bir araçla ve büyük gayretle sirenlerini açarak yola çıktı.
Araç, bir kasanın içinde cansız yatan yavru kediyle birlikte kısa zamanda Şile Belediye Başkanlığı Zabıta ve Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne ulaştı. Belediye bünyesinde görev yapan veterinerin çabasıyla minik kedi burada hayata tutundu.


Author

AK SEO

2007-2021 Akblog.NET Bilişim İnternet Teknolojileri
Dijital Pazarlama - SEO - Web Tasarım - Grafik Tasarım
Sponsor: Ayder Otelleri Otel