AKBLOG-V3

Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı

Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı
11/16/2018

Şile Belediyesi yangından kurtardığı kediyi hayata bağladı!

Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı
Yavru Kedi İçin Şişli Ayağa Kalktı
İstanbul'da, Şile Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri yangında kül olan ahşap bir binadaki yavru kedi için tam anlamıyla bir kurtarma operasyonu gerçekleştirdi. Dumandan zehirlenen yavru kedi, sirenlerini açan kurtarma aracıyla Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne götürüldü. Yavru kedi hayata tutundu.
Yurt genelinde sokak hayvanlarına yönelik kan donduran şiddet haberlerine karşın İstanbul Şile'den çok anlamlı bir kurtarma operasyonu yaşandı. Şile'de, kimsenin oturmadığı ahşap bir binada dün yangın çıktı. Harabe halindeki bina yangının ardından tamamen kullanılamaz hale geldi. Şile Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri alevleri söndürürken binanın içinde yavru bir kedi olduğunu fark etti.
Dumandan etkilenen yavru kediyi kurtarmak için işte o dakikalarda tam bir seferberlik başladı. Dumanların yükseldiği binaya giren bir itfaiye personeli baygın haldeki kediyi binadan çıkardı. Ardından kedi belediyeye ait bir araçla ve büyük gayretle sirenlerini açarak yola çıktı.
Araç, bir kasanın içinde cansız yatan yavru kediyle birlikte kısa zamanda Şile Belediye Başkanlığı Zabıta ve Veteriner İşleri Müdürlüğü'ne ulaştı. Belediye bünyesinde görev yapan veterinerin çabasıyla minik kedi burada hayata tutundu.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934