AKBLOG-V3

İtalya'yı Karıştıran Başbakan Yardımcısının Yatak Odası Fotoğrafları

İtalya'yı Karıştıran Başbakan Yardımcısının Yatak Odası Fotoğrafları
11/06/2018

İtalya'yı karıştıran fotoğraf: Salvini'den yatak odası pozu!

İtalya'yı Karıştıran Başbakan Yardımcısının Yatak Odası Fotoğrafları
İtalya'yı Karıştıran Başbakan Yardımcısının Yatak Odası Fotoğrafları 
İtalya Başbakan Yardımcısı ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini'nin televizyon yıldızı sevgilisi Elisa Isoardi, ayrılıklarını Instagram'dan yatakta verdikleri pozla, bir şiir dizeleriyle duyurunca tepkilere neden oldu.
İkilinin ayrılık iddiaları son günlerde sık sık konuşulurken, Isoardi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla bu iddiaları doğruladı.

Fotoğrafta Isoardi'nin bornozla, Salvini'nin ise vücudunun bir kısmının çıplak olduğu görülen fotoğrafta Salvini'nin Isoardi'yi öptüğü görülüyor.

Isoardi bu fotoğrafı, "Aramızda yaşanmış olan gerçek aşka engin saygıyla. Teşekkürler Matteo" mesajıyla yayınladı. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Isoardi'yi fotoğraf seçimi nedeniyle eleştirdi ve Salvini'nin temsil ettiği kurumlara saygısızlık teşkil ettiğini savundu.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ise İtalya'da özellikle son bir hafta içinde olumsuz hava koşulları nedeniyle yaşanan can kayıplarını hatırlatarak, "Sel sularının altında hala cesetler varken bunlar gülerek ve sıcak yataklarından selfie paylaşıyor. Hiçbir şeye ve hiç kimseye saygıları yok" gibi eleştirilerde bulundu.

Elisa Isoardi'nin paylaşımı, muhalefetteki Demokratik Parti'den de tepki çekti.

Demokratik Parti'den milletvekili Alessia Morani, "İtalya kötü hava koşulları ve kaçak yapılaşma kurbanlarına ağlarken Isoardi bize bir otel odasında yatakta yarı çıplak Salvini'yi gösteriyor. Temptation Island'daki (Baştan Çıkarma Adası adında bir reality şovu) bir yarışmacıdan değil İÇİŞLERİ BAKANI'ndan bahsediyoruz" dedi.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934