AKBLOG-V3

Eşine 7 Kurşun Sıkan Cani

Eşine 7 Kurşun Sıkan Cani
11/01/2018

Boşanma aşamasında 'uzaklaştırma' cinayeti!

Eşine 7 Kurşun Sıkan Cani
Eşine 7 Kurşun Sıkan Cani
Kayseri'de, hakkında 'uzaklaştırma' kararı bulunan Levent A. (33), boşanma aşamasında olduğu eşi Emine A.'ya (25) buluştukları alışveriş merkezinin terasında, tabancayla kurşun yağdırdı. Vücuduna 7 kurşun isabet eden kadın hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Eşi Levent A. gözaltına alındı.
Kayseri'de dün akşam saatlerinde Cumhuriyet Meydanı'nda bulunan bir alışveriş merkezinin teras katında bir kadın cinayeti daha yaşandı. Hakkında 'uzaklaştırma' kararı bulunan Levent A., boşanma aşamasında olduğu eşi Emine A. ile konuşmak üzere buluştu. Bir süre sonra çift arasında başlayan tartışma, karşılıklı hakaretlerle büyüdü. Bu sırada Levent A., belinden çıkardığı tabancayla eşi Emine A.'ya kurşun yağdırdı.
AMELİYATA ALINDI AMA KURTARILAMADI
DHA'da yer alan habere göre kanlar içinde yere düşen Emine A., gelen 112 ekibinin ilk müdahalesinin ardından, ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücuduna 7 kurşun isabet ettiği belirlenen ve hemen ameliyata alınan Emine A., yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934