AKBLOG-V3

Buzdolabı Faciası

Buzdolabı Faciası
11/09/2018

Adana'da yanan bir ev kullanılmaz hale geldi

Buzdolabı Faciası
Buzdolabı Faciası
Adana'da bir apartmanda buzdolabından yangın çıktı.13. katta çıkan yangında can kaybı yaşanmazken, 1 ev kullanılmaz hale geldi.
Adana'nın Çukurova ilçesindeki bir apartmanın 13.katındaki dairede çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Ambulans ekiplerinin müdahalesini mahalleli korkuyla izledi. Meydana gelen yangında yaralanan olmadı.
YAŞLI ÇİFT KURTULMAYI BAŞARDI
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Ev içerisinde bulunan 2 yaşlı çift kendi imkanlarıyla çıkarken, yapılan sağlık kontrollerinden durumlarının iyi olduğu belirlendi. İtfaiye erleri yaptığı çalışmada yangının buzdolabındaki kısa devreden meydana geldiğini tespit etti. 

Yangının olduğu fark eden apartman sakinleri, kendi dairelerine sıçramasından korktukları için soluğu dışarda aldı. Korku içinde yangın anını izleyen apartman sakinleri, yangının söndürülmesiyle derin bir nefes aldı. Bir kadın ise bebeği yangını korku içinde izlemesi dikkat çekti.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934