AKBLOG-V3

Ve Düğmeye Basıl Dev Operasyon

Ve Düğmeye Basıl Dev Operasyon
10/27/2018

Düğmeye basıldı! İstanbul merkezli dev operasyon

Ve Düğmeye Basıl Dev Operasyon, Haberin merkezi net, İstanbulda Operasyon, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Fetullahçı Terör Örgütü, ByLock Operasyonu, ByLock, Cumhuriyet Başsavcılığı
Resim yazısı ekle
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen Fetullahçı Terör Örgütü'ne yönelik soruşturma kapsamında İstanbul merkezli 10 ilde operasyon düzenlendi. Baskınlarda 26 şüpheliden 7'si gözaltına alındı.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen FETÖ soruşturmaları kapsamında, örgütün şifreli mesajlaşma programı ByLoc'ku kullandıkları tespit edilen ve konuşma içerikleri çözümlenen 26 şüpheli hakkına gözaltı kararı verildi.

10 ilde 26 adrese eş zamanlı baskın

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şubesi ekipleri, söz konusu şüphelilerin yakalanması için İstanbul merkezli 10 ilde 26 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

Devam eden operasyon kapsamında şüphelilerden 7'sinin gözaltına alındığı, 4'ünün yurt dışında olduğu, diğer 15'inin yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934