AKBLOG-V3

Hırsızlar tarafından öldürülen gencin cenazesinde kavga çıktı

Hırsızlar tarafından öldürülen gencin cenazesinde kavga çıktı
10/01/2018

Hırsızlar tarafından öldürülen Engelli gencin cenazesinde kavga çıktı

Hırsızlar tarafından öldürülen gencin cenazesinde kavga çıktı
Hırsızlar tarafından öldürülen gencin cenazesinde kavga çıktı
Küçükçekmece'de hırsızlar tarafından öldürülen 17 yaşındaki epilepsi hastası gencin cenazesinde kavga çıktı. Hayatını kaybeden Ahmet Yusuf Öz'ün öz babası Sezer Öz ve üvey babası Yılmaz Koç helallik alınması sırasında bir anda birbirine girdi. İki tarafın yakınlarının da karıştığı kavgada masa ve sandalyeler havada uçuştu.

Küçükçekmece'de hırsızlar tarafından bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Ahmet Yusuf Öz'ün cenazesi helallik alınmak üzere evinin önüne getirildi. Cenaze arabasının evin önüne gelmesiyle anne Asuman Koç ve anneanne Hatice Akkaya fenalık geçirdi. Acılı anne ve anneanneye sağlık ekipleri müdahale etti.


17 yaşındaki gencin öz babası Sezer Öz ise cenaze arabasına binerek tabut başında uzun süre ağladı. Bu sırada çocuğun üvey babası Yılmaz Koç ve öz babası Sezer Öz arasında bir tartışma yaşandı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. İki tarafın yakınlarının da karıştığı kavgada masa ve sandalyeler havada uçuştu. Kavgaya karışan taraflar güçlükle sakinleştirildi.
Ahmet Yusuf Öz'ün cenazesi, helallik alınmasının ardından tören için camiye götürüldü.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934