AKBLOG-V3

Erdoğan'dan AK Partililere Sert Uyarı

Erdoğan'dan AK Partililere Sert Uyarı
10/27/2018

Erdoğan'dan AK Partililere şok uyarı! 'Müdahale etmekten bıktım'

Erdoğan'dan AK Partililere Sert Uyarı
Erdoğan'dan AK Partililere Sert Uyarı
AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda partililere uyarı yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan isim vermeden eleştirilerde bulundu. Sosyal medya konusunda dikkatli olunmasını isteyen Erdoğan'ın “Arkadaşların tweetlerine müdahale etmekten bıktım. Gazetelere manşet oluyoruz. Twitter paylaşımlarınıza, açıklamalarına dikkat edin. " dediği iddia edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün katıldığı AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nın basına kapalı bölümünde partililere uyarılarda bulundu.

İsim vermeden sosyal medya kullanımına değinen Erdoğan, partililerin sosyal medya üzerinden yaptığı atışmalara sert çıkıştı. Yeni Şafak''ın edindiği kulis bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Arkadaşların tweetlerine müdahale etmekten bıktım. Gazetelere manşet oluyoruz. Twitter paylaşımlarınıza, açıklamalarına dikkat edin. Başka iş kalmamış gibi bunlarla uğraşıyoruz” dediği öğrenildi.

"POLEMİKLERDEN UZAK DURUN"

Cumhurbaşkanı’nın, partililerin sosyal medya paylaşımında daha dikkatli olmalarını ve polemiklerden uzak durmalarını istediği belirtildi.

Cumhurbaşkanımızı buradan tebrik ediyoruz.
Yeri geldiğinde yanlış yapan yol arkadaşları da olsa uyarmaktan çekinmeyen bir devlet liderine yakışır bir hareket. Her ne kadar iddia denilse de sevindirici haber.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934