AKBLOG-V3

Dünya Şokta Zaman yolculuğuna Çıktım Dedi

Dünya Şokta Zaman yolculuğuna Çıktım Dedi
10/31/2018

Zaman yolculuğu yaptığını iddia eden kadın kanıt sundu!

Dünya Şokta Zaman yolculuğuna Çıktım Dedi
Dünya Şokta Zaman yolculuğuna Çıktım Dedi
Zamanda yolculuk yaptığını iddia eden insanlara bir yenisi daha eklendi. Zamanda yolculuk yaptığını iddia edip bu görüntüleri paylaşan kadın dünyayı şaşkına uğrattı. Chloe isimli kadın 6 bin yılına gidip geldiğini iddia ediyor ve elindeki bitkiyi gösteriyor.
BİR YENİSİ DAHA ORTAYA ÇIKTI
Gün geçmiyor ki sosyal medyada bir zaman yolcusu ortaya çıkmasın. Daha önce 2118, 2030 ve 2045 yıllarından geldiğini iddia eden insanlara bir yenisi daha eklendi.
Finlandiya Ulusal Bilim Laboratuvarı için çalıştığını söyleyen ve zaman yolcusu olduğunu iddia eden Chloe isimli kadın anlattığı akılalmaz hikayelerle internette tartışma yarattı. Kendisinin ve bazı kişilerin 64 bin yılına kadar gittiğini belirten ve ilgi çekmeye çalışan Chloe, iddialarını internette yayınladığı bir video ile paylaştı.
Chloe'nin iddialarına göre gelecekte Güneş, Dünya'ya gittikçe yaklaşacak ve bu sebeple ortalama hava ısısı 40 ila 70 C'ye kadar ulaşacak.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2022 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik | Kıdem İhbar Tazminatı | Kıdem Tazminatı

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934