AKBLOG-V3

ABD Rusya Savaşa Giriyor

ABD Rusya Savaşa Giriyor
10/20/2018

ABD ile Rusya arasında yeni kriz kapıda!

ABD Rusya Savaşa Giriyor
ABD Rusya Savaşa Giriyor
ABD Adalet Bakanlığı’nın Rusya vatandaşı olan bir kadını önümüzdeki kasımda yapılacak olan seçimlere ‘müdahale etmekle’ suçladığı öğrenildi.

Bloomberg'in haberine göre ABD Adalet Bakanlığı'nın Yelena Husyanova adlı Rusya vatandaşı bir kadını, ABD'de 6 Kasım'da yapılacak olan Kongre ara seçimlerine müdahale etme teşebbüsleri organize etmekle suçladı.


Habere göre Rusya'nın Saint Petersburg kentinde yaşayan 44 yaşındaki Husyanova, 2016'daki başkanlık seçimlerine ve 6 Kasım'da yapılması planlanan Kongre ara seçimlerine müdahale etmek amacıyla komplo kurmak ve bunu finanse etmekle suçlanıyor.

Bakanlığın açıklamasına göre Project Lakhta şirketinin çalışanı olan Husyanova ayrıca özellikle silah satışları ve kullanımı ve göç gibi ses getiren bazı konularla ilgili ‘yanlış bilgiler paylaşarak’ ve ‘tartışmalar başlatarak ABD’nin siyasi sistemine nifak tohumları ekmek’ amacıyla komplo kurmakla suçlanıyor.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934