AKBLOG-V3

Şok Yeniden Rus jeti düştü

Şok Yeniden Rus jeti düştü
9/19/2018

Yine Rus jeti düştü

Şok Yeniden Rus jeti düştü
Şok Yeniden Rus jeti düştü
Russia Today'in son dakika koduyla duyurduğu habere göre Rusya'da bir Rus jetinin düştüğü belirtildi. Açıklamaya göre, uçaktaki iki pilot paraşütle atladı.
Rusya Savunma Bakanlığı, Nijnıy Nogvorod bölgesinde ormanlık alana Mig-31 savaş uçağının düştüğünü duyurdu.

PİLOTLAR UÇAKTAN ATLAMAYI BAŞARDI

İlk gelen bilgilere göre pilotlar uçak yere çakılmadan uçaktan atlamayı başardı.

DÜŞMEDEN ÖNCE ALEV ALDI

Uçağın hava üssünden ayrıldıktan hemen sonra, üssün 17 kilometre uzağına düştüğü belirtildi. Jetin düşmeden önce alev aldığı ilk gelen bilgiler arasında.

İlk verilere göre, uçağın düşme sebebi teknik bir arıza. Ancak düşüş nedeninin net olarak belirlenmesi için bakanlık tarafından çalışma başlatıldı.

Güvenlik güçleri arasından Sputnik'e konuşan bir kaynak, uçağın Kulebaki yerleşim birimi yakınlarında düştüğünü, uçağın düştükten sonra patlayıp tamamen yandığını söyledi.

DÜN NE OLMUŞTU?

Salı günün ilk saatlerinde Akdeniz'de içinde 15 asker bulunan İl-20 Rus askeri uçağı düşürülmüştü. Rusya uçağın Suriye rejimi tarafından düşürüldüğünü ancak İsrail'e ait F-16 savaş uçağı tarafından Suriye savunma sisteminden kaçmak için kalkan olarak kullanılırken hedef alındığı belirtilmişti.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2022 SEO Danışmanlık
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik | Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul Avukatlık Hukuk Danışmanlık Hizmetleri | İstanbul Hukuk Avukatlık Danışmanlık Hizmetleri | Toptan Kuruyemiş

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934