AKBLOG-V3

Döviz Manipülasyonları

Döviz Manipülasyonları
9/19/2018

Döviz Manipülasyonları

Döviz Manipülasyonları
Döviz Manipülasyonları
Başkan Erdoğan: Bizde kriz falan yok, bunların hepsi manipülasyondur!
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Gaziler Günü Töreni'nde konuşuyor. Erdoğan, "Bu ülkede dolarla, avroyla, şunla bunla kira mira yok. Bu ülkede bundan sonra Türk lirası geçer. Aksi takdirde bunun bedelini öderler." dedi ve ekledi: "Kriz filan sakın ha bunlara aldırmayın, bunların hepsi manipülasyondur, bizde kriz filan yok, güçlenerek geleceğe yürüyoruz"
Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziler Günü Töreni'nde katılımcılara hitap ediyor.

Başkan Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Kıymetli misafirler sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Ülkemizin ve milletimizin bekası için görev yaparken, canlarını ortaya koyarak yürüttükleri mücadele sonunda gazilikle şereflenen tüm kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu yüzden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e Gazi ve müşir unvanı verilişinin yıl dönümünü tebrik ediyorum.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934