AKBLOG-V3

CHP'de olanları anlatsam yöneticileri insan içine çıkamazlar

CHP'de olanları anlatsam yöneticileri insan içine çıkamazlar
8/02/2018

CHP'li İnce: Partide olanları anlatsam yöneticiler insan içine çıkamazlar

CHP'de olanları anlatsam yöneticileri insan içine çıkamazlar
CHP'de olanları anlatsam yöneticileri insan içine çıkamazlar
CHP'de genel başkanlık koltuğu için Kılıçdaroğlu ile çekişmeye giren Muharrem İnce, "Partide olanları anlatsam yöneticiler insan içine çıkamazlar." dedi.
CHP'de Muharrem İnce ile 9'uncu yenilgisini alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki koltuk savaşı giderek şiddetleniyor. Partinin içindeki muhaliflerin desteğini alarak imza toplayan İnce, olağanüstü kurultay tartışmaları ile ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

''ANLATSAM, YÖNETİCİLER İNSAN İÇİNE ÇIKAMAZ''

Delegelere yönelik baskı ve tehditlerin olduğunu söyleyen İnce, ''Başka şeyler de var. Partide olanları anlatsam yöneticiler insan içine çıkamaz.'' diyerek CHP'li yöneticilere dikkat çeken bir mesaj verdi. Sözcü'ye konuşan İnce, aynı zamanda bu baskı ve tehditlere rağmen 600'ün üzerinde imza topladıklarını belirterek Kılıçdaroğlu'na gözdağı vermeyi de unutmadı.

"YALANI ORTAYA ATANLAR CHP'Lİ"

Seçim gecesi partiden gelen eleştirilere de değinen İnce, ''Seçim sonuçlarını doğru anlamayıp kendi görevini yapamayanlar 'Muharrem İnce niye konuşmadı' diye yıpratma kampanyası yaptılar.'' dedi. ''Neden otele gittin' eleştirileri'' olduğunu belirten İnce, ''Bu yalanları ortaya atanlar da CHP'li'' dedi.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934