AKBLOG-V3

Kanser hastası dediği kızı açlıktan öldü

Kanser hastası dediği kızı açlıktan öldü
7/31/2018

Ülkeyi ayağa kaldırdı! Kanser hastası dediği kızı açlıktan öldü!

Kanser hastası dediği kızı açlıktan öldü
Kanser hastası dediği kızı açlıktan öldü
Rus anne Oksana Demiyanova (37), 14 yaşındaki kızı Viktoria'yı aç bırakarak, ölümüne sebep olduğu iddiasıyla cinayetten yargılanacak. Küçük kızın sınıf arkadaşları, sürekli zayıflayan Viktoria'nın hasta olduğunu; diğer tanıklar ise talihsiz kızın haftada yalnızca iki kez beslendiğini iddia etti.
Rus anne Oksana Demiyanova (37), 14 yaşındaki kızı Viktoria'yı aç bırakarak, ölümüne sebep olduğu iddiasıyla cinayetten yargılanacak. 
İddialara göre; küçük Viktoria'nın aşırı zayıfladığını fark edenlere yalan söyleyen anne Demiyanova, kızının ağır bir kanser türüne yakalandığını ayrıca diyabetinin olduğunu söylüyordu. 

28,5 KİLOYA DÜŞTÜ 

Ancak 28,5 kiloya düşen küçük kız herhangi bir hastalıktan ziyade yetersiz beslenmeden dolayı acı çekiyordu. Gözlaltında olan Demiyanova, bir gün önce hayatını kaybeden kızını öldürdüğü gerekçesiyle yargılanacak.
The Sun gazetesinde yer alan habere göre; ufak kızın çok ciddi bir şekilde kilo kaybettiğini gören öğretmenler, anneyi uyarsa da bu durum anne Oksana'nın umrunda olmadı. Öğretmenler de anneyi uyarmanın dışında başka bir şey yapmadı.

Küçük kızın sınıf arkadaşları, sürekli zayıflayan Viktoria'nın hasta olduğunu; diğer tanıklar ise talihsiz kızın haftada yalnızca iki kez beslendiğini iddia etti.

'ZOR HAREKET EDİYORDU'

Viktoria’nın sınıf arkadaşlarından birinin annesi Nadezhda Romashova şunları söyledi: “Mayıs ayında Viktoria'nın çok kilo verdiğini ve zor hareket ettiğini gördük. Sınav stresinden kaynaklandığını düşündük" açıklamasında bulundu.
Başka bir ebeveyn Anna Vechtomova ise, “Oksana'nın Viktoria'yı haftada sadece iki kez beslediğini biliyoruz" dedi. 
İddiaları yalanlayan Demiyanova, şunları söyledi: "Hakkımda yazılanlar doğru değil. Ben kızımı çok seviyordum." 
Bölgesel çocuk ombudsmanı Svetlana Denisova, “Komşuların ilgisizliği pek çok soruyu gündeme getiriyor. Çocuk yemek yemek istiyordu ama bu durum polise bildirilmedi. Kızın öğretmenleri tarafından da cevaplanması gereken sorular var" açıklamasında bulundu.

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

36588959260565934