AKBLOG-V3

15 Temmuz'da Gökyüzünde Hilal

15 Temmuz'da Gökyüzünde Hilal
7/16/2018

15 Temmuz'da Gökyüzünde Hilal 

15 Temmuz şehitlerinin anıldığı yürüyüşte gökyüzü şehitlere selam durdu!
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN ANILDIĞI YÜRÜYÜŞTE GÖKYÜZÜ ŞEHİTLERE SELAM DURDU!
15 Temmuz'da Gökyüzünde Hilal
15 Temmuz'da Gökyüzünde Hilal 
Türkiye tek yürek oldu, 15 Temmuz kahramanlarını anmak üzere Şehitler Köprüsü'ne akın etti. Milyonların katıldığı yürüyüşte birbirinden özel görüntüler ortaya çıktı. Ay ve yıldızın adeta şehitleri selamlarcasına oluşturduğu görüntü görenlere duygulu anlar yaşattı...
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması'nın gerçekleştirildiği 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde oluşturulan alana vatandaşlar akın etti. Gökyüzündeki hilal ve yıldızın görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde kameralara yansıyan hilal ve yıldızın görüntüsü sosyal medyada 'gökyüzü şehitlere selam durdu' olarak yorumlandı.

İHTİŞAMLI TÖREN HAVADAN BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki kutlamalara katılan vatandaşların oluşturduğu insan seli, havadan görüntülendi. Milyonlarca vatandaş ellerinde Türk Bayraklarıyla görsel bir şölen oluşturdu.
15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü kapsamında düzenlenen miting için milyonlarca vatandaş 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne akın etti. Havanın kararmasıyla artan kalabalık adeta insan seline dönüştü. Ellerinde Türk Bayraklarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın alana gelmesini bekleyen vatandaşlar görsel bir şölen oluşturdu.
Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

YORUM EKLEMEK İÇİN TIKLA. 1 yorum:

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle

36588959260565934