AKBLOG-V3

Süleymancılar Kime Oy Verdi

Süleymancılar Kime Oy Verdi
6/29/2018

Süleymancılar Kime Oy Verdi

Süleymancılar, Süleymancılar Kime Oy Verdi, Süleymancılar İYİ Parti İlişkisi, Süleymancılar, Nereye Oy Verdi, Siyaset, Terör, Terör Örgütü, Süleymancılar Kimdir, haberinmerkezi.net, Haberler
Süleymancılar Kime Oy Verdi
Süleymancıların kamuoyuna, seçimde Cumhur İttifakı'nı (AK Parti-MHP) destekleyeceği imajı vermesine karşın, cemaat mensuplarına gizliden gizliye İP (İyi Parti) ve Meral Akşener'in desteklenmesi yönünde telkinler yaptığı ortaya çıktı. Seçim günü ortaya çıkan işte o skandal iki ses kaydı
24 Haziran seçimleri öncesinde Süleymancılar, İyi Parti'ye oy kullanmaları yönde tavsiyelerde/telkinlerde bulunduğu cumhurbaşkanı seçiminde de Meral Akşener'e oy kullanmasını istediğine ait ses kayıtları ortaya çıktı. Ortaya çıkan kayıtlarda bir vatandaştan İP ve Akşener'e oy kullanmasını isteyen şahısa vatandaşın tepkisi sert oldu. "Parayla FETÖ bizim başı satın almış. Neden İP diyorsun, başka bir parti söyle. Demirtaş'a özgürlük diyen, dinsiz bir adımı savunan FETÖ'nün kurduğu partiye oy kullanmam.
Dini bu olaya karıştırmayalım" dediği duyuluyor..
NOT: Süleyman Hilmi TUNAHAN'ın çizgisinden çıkmıştır bugün itibariyle Süleymancılar Cemaati. (Feto Ele geçirmiş diyorlar.)

Bu makaleyi paylaş :
AK SEO
AK SEO

2007-2021 Dijital Pazarlama İnternet Hizmetleri
Bilişim dünyasında 2005 yılından itibaren aktif olarak çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Grafik Çalışmaları | E-ticaret, Blog, Kişisel ve Kurumsal Site Yazılımları | Kurumsal Danışmanlık Hizmet Faaliyetleri | için iletişime geçebilirsiniz.
Sponsor: Son Dakika Haber | Siber Güvenlik

KİM NE DEMİŞ? YORUMLARA BAKALIM.

Emojin (smiley) eklemek istiyorsanız tıklayın.

Emojin Ekle
36588959260565934